
| Ngaran produk | Lemes Beureum Plaid pemanasan simbut Jeung Fitur Kasalametan |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF HB005 |
| Bahan | Poliéster |
| Fungsi | Haneut nenangkeun |
| Ukuran produk | 150*110 cm |
| Peunteun kakuatan | 12v, 4A, 48W |
| Max Temp | 45 ℃ / 113 ℉ |
| Panjang kabel | 150cm / 240cm |
| Aplikasi | Mobil / kantor sareng colokan |
| Warna | Disaluyukeun |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
100% Poliéster
Diimpor
CAR ADAPTABLE- Simbut listrik 12-volt lemes ieu nyolok kana mobil naon waé, treuk, SUV atanapi torek rokok RV. Panas gancang, sareng tetep haneut dugi ka cabut.
LONG CORD- Dilengkepan kabel panjangna 96 inci, bahkan panumpang dina korsi tukang tiasa tetep nyaman dina perjalanan cuaca tiis kalayan lémparan bulu anu dipanaskeun ieu.
RINGAN JEUNG HANGAT-Simbut otomatis anu hampang ieu gaduh kawat ipis anu masih ngaluarkeun panas anu haneut sareng nyaman. Simbut lipet gampang ku kituna bisa disimpen dina bagasi mobil atawa di korsi tukang tanpa nyokot teuing spasi.
HADIAH HEBAT- Lemparan perjalanan ieu mangrupikeun aksésori cuaca tiis anu sampurna! Saé pikeun kit darurat kendaraan, kémping sareng tailgating, éta mangrupikeun kado anu wijaksana pikeun réréncangan sareng kulawarga anjeun usum tiris ieu.
DETAIL PRODUK- Dimensi: 59 "(L) x 43" (W), panjangna tali: 96 ". Bahan: 100% Poliéster. Warna: Beureum sareng hideung. Perawatan: Tempat anu beresih waé- ulah dikumbah ku mesin. Ngawengku wadah panyimpen sareng gagang.
Ieu sababaraha pancegahan pamakean pikeun simbut:
Ulah make simbut salaku tenda makeshift atawa panyumputan, sabab bisa jadi teu nyadiakeun panyalindungan nyukupan tina elemen sarta bisa jadi ruksak.
Jauhkeun simbut tina objék seukeut atanapi permukaan anu tiasa nyababkeun snags atanapi cimata, sapertos perhiasan, seleting, atanapi perabotan kasar.
Ulah make simbut salaku gaganti pikeun perawatan médis ditangtoskeun atanapi perlakuan, sabab bisa jadi teu nyadiakeun rojongan nyukupan atawa relief pikeun kaayaan nu tangtu.
Lamun make simbut dina spasi dibagikeun atawa wewengkon umum, pastikeun yén éta beresih jeung bebas tina sagala allergens atawa irritants nu bisa mangaruhan jalma séjén.
Hindarkeun nganggo simbut upami anjeun ngagaduhan tatu kabuka atanapi kaayaan kulit, sabab tiasa ningkatkeun résiko inféksi.
Lamun simbut jadi baseuh atawa beueus, ngidinan ka hawa garing sagemblengna saméméh ngagunakeun deui pikeun nyegah tumuwuhna kapang.
Ulah make simbut salaku panghalang antara kulit anjeun jeung bahan picilakaeun atawa kimia, sabab bisa jadi teu nyadiakeun panyalindungan nyukupan.