
| Ngaran produk | Cooling gél Seat Pad Jeung-Speed High Fan Pikeun Cooling Rapid |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF CC005 |
| Bahan | Poliéster |
| Fungsi | Tiis |
| Ukuran produk | 112*48cm/95*48cm |
| Peunteun kakuatan | 12V, 3A, 36W |
| Panjang kabel | 150 cm |
| Aplikasi | mobil |
| Warna | Hideung |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
【Tiis jeung Nangtayungan】Cooling bantal korsi ngajaga mobil anjeun tiis ku ngajaga anjeun tina panas jeung kalembaban jeung nyegah korsi anjeun ti fading jeung cracking.(CATETAN: The carseat cooling pad ngandung 5 kipas dina handapeun korsi, jeung 5 kipas dina korsi deui. Cushion bakal ngiderkeun tiis indoor AC nyetir ka tonggong anjeun, késang tiis kana tonggong anjeun.)
【Desain Breathable】 Bantal korsi cooling ngiderkeun hawa ngaliwatan ratusan spasi leutik dina microfiber jeung bahan bolong. Bantalan korsi ieu didamel tina bahan sutra és anu nempatkeun lapisan anu ngahiliwir, breathable antara awak anjeun sareng korsi mobil. Aliran hawa tiis bantal nyerep panas awak sareng ngirangan kesang, nyayogikeun perjalanan anu langkung nyaman dina cuaca panas.
【Kadali Suhu】 15 detik tiasa tiis pisan, 10 kipas di jero bantal aktip dina waktos anu sami supados usum panas anjeun kirang panas. Samentara éta, bantal korsi cooling boga kontrol hawa sorangan pikeun minuhan preferensi Anjeun pikeun cooling tinggi atawa low. Kantun péngkolan dial anu tiasa diaksés tina luhur ka sedeng ka handap gumantung kana suhu di jero kendaraan, karesep pribadi anjeun atanapi cuaca di luar.
【Naha éta gampang dipasang?】 Tangtosna, Lengkah 1: Selapkeun ngaitkeun kana tonggong korsi. Lengkah 2: ngalereskeun sabuk korsi tina headrest. Lengkah 3: Tumbu kakuatan torek roko. Pamasangan parantos réngsé, Go travel.
【Skenario pamakean langkung】Korsi mobil cooling ieu tiasa dianggo henteu ngan ukur dina mobil, tapi ogé di bumi, di luar, di tenda, dimana waé anjeun tiasa ngabayangkeun. Mangga tonton pidéo kanggo langkung terang. Konversi plugs diperlukeun tur teu kaasup jeung produk ieu.