
| Ngaran produk | Bantal Pijat Mobil Kalayan Panas Sareng Geter |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF MC0010 |
| Bahan | Poliéster / buludru |
| Fungsi | Pemanasan, Kontrol Suhu Smart, urut |
| Ukuran produk | 95*48*1 cm |
| Peunteun kakuatan | 12V, 3A, 36W |
| Max Temp | 45 ℃ / 113 ℉ |
| Panjang kabel | 150cm / 230cm |
| Aplikasi | mobil |
| Warna | Sesuaikeun Hideung / kulawu / coklat |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Catetan: Bantal Pijat Ieu mangrupikeun pijat anu ngageter wungkul, sanés pijat shiatsu sareng bal roller. Pad Rojongan Busa Mémori Tambahan - Bantal korsi urut dirarancang kalayan busa mémori anu lemes sareng nyaman dina sésana beuheung sareng bantalan pangrojong lumbar, nyayogikeun anjeun kanyamanan anu unggul sareng relief tekanan anu saé.
Pijat Geter - Pijat tukang kalayan 10 motor geter anu kuat (8 titik pikeun tonggong sareng 2 pikeun pingping) sareng fungsi panas, nyayogikeun pijat lembut pikeun tonggong, pingping pikeun ngabantosan setrés, tegangan.
Setélan Mode - Pangurut korsi ngamungkinkeun anjeun milih daérah urut: Beuheung, tonggong luhur, tonggong handap, Korsi, ngahijikeun sadaya daérah ieu, 5 modeu diprogram sadaya-inklusif sareng 3 inténsitas urut variabel pikeun masihan anjeun urut anu pangsaéna anjeun tiasa ngaropea.
Gancang Pemanasan & Aman - The korsi warmer boga 2 tingkat pemanasan pikeun pinuh balik sarta aréa korsi, nyadiakeun panas terapi pikeun tonggong jeung hips, thighs. Pamanas tukang sareng pamanas korsi tiasa dianggo nyalira. Panas-up gancang, sistem panyalindungan overheating sareng 30-menit otomatis pareum pikeun panggunaan anu aman.
Desain awét - Bantal pijat anu dipanaskeun kami didamel tina bahan kualitas luhur sareng karya anu saé, anu ngajamin kualitas anu tahan lama. Mibanda handap non-slip nu bisa mantuan tetep dina korsi jeung ulah ngageser sarta pindah. Éta ogé gaduh lawon anu gampang dirawat sareng eusian anu ngamungkinkeun anjeun ngabersihan sareng ngajaga bantal anjeun kalayan gampang sareng tetep katingali sareng fungsina sapertos énggal.
Lemes Plush Lawon & Non-Slip - panutup bantal korsi ieu dijieunna tina 100% plush ultra cozy, poliéster lemes nu nawarkeun rarasaan nyaman jeung gede pikeun touch awak. Non-Slip handap karét, TINGGAL DI TEMPAT: Tali adjustable dual mana sabudeureun tukang korsi pikeun ngajaga cushion stabil sarta aman. Kado dinten bapa anu PERFECT, ogé kado idéal pikeun Ibu, Bapa, Lalaki sareng Awéwé, atanapi anu dipikacinta.