
| Ngaran produk | Breathable Cooling Kursi Cushion Jeung Breathable Cover |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF CC006 |
| Bahan | Poliéster |
| Fungsi | Tiis |
| Ukuran produk | 112*48cm/95*48cm |
| Peunteun kakuatan | 12V, 3A, 36W |
| Panjang kabel | 150 cm |
| Aplikasi | mobil |
| Warna | Hideung |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
【Suhu Nu Nyenangkeun】 Gancang niiskeun pingping, tonggong sareng imbit anjeun, sareng pasihan korsi anu saé dina cuaca usum panas. Janten mangpaat pikeun ngagentos kacapean sareng tetep nyaman dina waktos anu lami.
【Col Air】 sareng diwangun-di 10 kipas sareng seueur liang curhat, aliran hawa tiis tina bantal korsi pikeun nyerep panas awak sareng ngirangan kesang. Cushions korsi cooling ngajaga mobil anjeun tiis ku ngajaga anjeun tina panas sarta kalembaban sarta nyegah korsi anjeun ti fading na cracking.
【Desain Nyaman】 Bantal korsi cooling ngiderkeun hawa ngaliwatan ratusan spasi leutik dina microfiber jeung bahan bolong nu nempatkeun hiji breezy, breathable lapisan antara awak anjeun jeung korsi mobil. Aliran hawa tiis bantal nyerep panas awak sareng ngirangan kesang, nyayogikeun perjalanan anu langkung nyaman dina cuaca panas.
【3 Level Control】 Pencét jeung tahan tombol daya pikeun 3 detik pikeun ngahurungkeun. Saklarna gaduh panyesuaian volume hawa 3-tingkat pikeun nyumponan karesep anjeun pikeun pendinginan anu luhur atanapi rendah. Kantun péngkolan dial anu tiasa diaksés tina luhur ka sedeng ka handap gumantung kana suhu di jero kendaraan, karesep pribadi anjeun atanapi cuaca di luar. Hurungkeun volume hawa 3 tingkat maksimal, anu tiasa gancang niiskeun tonggong, suku sareng imbit anjeun dina 15 detik.
Cushion kipas Ieu produk multi-fungsi, teu ngan bisa nyadiakeun kanyamanan tangtu sarta pangaruh cooling, tapi ogé nyieun kontribusi positif pikeun kaséhatan fisik anjeun nurutkeun pangabutuh anjeun. Kipas anu diwangun-di na tiasa disaluyukeun dina sababaraha kecepatan pikeun nyumponan kabutuhan anjeun anu béda.
Universal Fit】 Bantal korsi cooling cocog pikeun 95% kandaraan. Kantun colokkeun kana adaptor USB Mobil anjeun sareng kipas ngiderkeun hawa seger sareng tiis kana awak anjeun. hawa ieu nyadiakeun duanana cooling relief sarta kanyamanan. Éta ngagantelkeun aman kana treuk anjeun, SUV atanapi bahkan RV kalayan tali. Panutup Kursi Mobil Cooling mangrupikeun kado anu wijaksana pikeun komuter, tukang jalan, taksi atanapi anu gaduh mobil.