
| Ngaran produk | Deui Massager Kursi Pad Jeung Panas |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF MC014 |
| Bahan | Poliéster / buludru |
| Fungsi | Pemanasan, Kontrol Suhu Smart, urut |
| Ukuran produk | 95*48*1 cm |
| Peunteun kakuatan | 12V, 3A, 36W |
| Max Temp | 45 ℃ / 113 ℉ |
| Panjang kabel | 150cm / 230cm |
| Aplikasi | mobil |
| Warna | Sesuaikeun Hideung / kulawu / coklat |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Ieu BUKAN tukang urut shiatsu sareng bal roller, ieu mangrupikeun pijat geter wungkul. Tong beuli, upami anjeun milarian tukang urut shiatsu. MEMORY FOAM PADDING - Bantal korsi urut dirancang kalayan busa mémori polyurethane lemes sareng nyaman salaku padding, busa mémori dénsitas tinggi nyayogikeun anjeun kanyamanan anu langkung saé.
Pijat Geter - Bantal korsi tukang urut ngagaduhan 6 motor urut anu nyegerkeun anu nganteurkeun urut geter kana jaringan sareng otot anjeun pikeun ngabantosan nyeri otot, tegangan, setrés sareng ngaleungitkeun kacapean saatos damel atanapi perjalanan panjang.
Pijat Kustomisasi - Bantal Pijat ngamungkinkeun anjeun milih daérah urut dina tonggong Luhur, Punggung Handap, Hips atanapi Thighs, ngagabungkeun sadaya daérah ieu dina modeu program 5 sakaligus, sadaya-inklusif sareng 4 inténsitas geter variabel masihan anjeun urut anu paling cocog sareng anu dipikahoyong.
Anggo bantal urut anu dipanaskeun kalayan pemanasan sedeng - Nalika nganggo bantal urut anu dipanaskeun, perhatikeun pemanasan sedeng. Mangga hindarkeun pamakéan berkepanjangan tina suhu luhur pikeun nyegah ngarareunah kayaning flushing atawa kaduruk. Sateuacan dianggo, punten uji suhu bantal sareng saluyukeun suhu anu leres.
Panas Thearpy- The Seat Massager kalawan panas pilihan, boga 2 tingkat panas nargétkeun pinuh deui jeung hips, pingping, nu radiating kahaneutan lemes keur nenangkeun ketang, otot nyeri jeung ngamajukeun sirkulasi awak. Eta nyadiakeun Anjeun sareng cushion korsi dipanaskeun nice nu nyadiakeun korsi warmer dina cuaca tiis. (Panas tiasa dihurungkeun tanpa urut, urut korsi kalayan pareum otomatis sareng fitur panyalindungan overheat pikeun mastikeun panggunaan anu aman.)
Kain Plush Lembut Ultra - Pad korsi urut ieu salaku kado Natal, panutupna didamel tina 100% plush ultra cozy, poliéster lemes anu teu aya bandingna anu nawiskeun rarasaan anu nyaman sareng saé pikeun rampa awak. NON-SLIP BOTTOM & ELASTIC STRAPS -Masage korsi ieu dirarancang kalayan handap karét non-slip sareng tali ganda anu tiasa disaluyukeun pikeun ngamankeun kana korsi bumi atanapi kantor sareng tetep dina tempatna.