
| Ngaran produk | 12V Eléktro Kursi Cushion |
| Ngaran Brand | CHEFANS |
| Nomer modél | CF HC001 |
| Bahan | Poliéster / buludru |
| Fungsi | Haneut nenangkeun |
| Ukuran produk | 98*49 cm |
| Peunteun kakuatan | 12V, 3A, 36W |
| Max Temp | 45 ℃ / 113 ℉ |
| Panjang kabel | 135 cm |
| Aplikasi | Mobil, Imah/kantor sareng colokan |
| Warna | Sesuaikeun Hideung / kulawu / coklat |
| Bungkusan | Kartu + polybag / kotak Warna |
| MOQ | 500 lembar |
| Sampel waktos kalungguhan | 2-3 poé |
| Waktos prosés | 30-40 poé |
| Kamampuhan suplai | 200Kpcs / bulan |
| Sarat pamayaran | 30% neundeun duit, 70% kasaimbangan / bl |
| Sertifikasi | CE/RoHS/PAH/PHT/FMVSS302 |
| Audit pabrik | BSCI, Walmart, SCAN, ISO9001, ISO14001 |
Ieu ngan ukur pangurut VIBRATION, sanes tukang urut Shiatsu Kneading. Entong mésér bantal pijat ieu upami anjeun milarian tukang urut shiatsu kalayan bal ngagulung.
Recise Spot Vibration Massage - Bantal urut ieu sareng 6 motor urut geter anu kuat nargétkeun tonggong luhur, tengah tonggong, tonggong handap, sareng pingping pikeun ngabantosan tegangan otot, setrés. 5 modeu program sareng 4 inténsitas geter variabel masihan anjeun pijat pangsaéna anu tiasa disaluyukeun sakumaha anu dipikahoyong.
Soothing Heat Thearpy - Korsi warmer kalawan otomatis pareum target pinuh balik sarta korsi, pikeun radiating kahaneutan hipu, mun bersantai otot nyeri tur ningkatkeun sirkulasi awak. Massager korsi dilengkepan sistem panyalindungan overheating sareng otomatis pareum otomatis, asuransi ganda pikeun panggunaan anu aman.
Kain Plush Lemes - Panutup pad korsi urut ieu didamel tina 100% plush ultra cozy, poliéster lemes incomparably nu nawarkeun rarasaan nyaman jeung gede pikeun touch awak. Non-Slip handap karét, TINGGAL DI TEMPAT: Tali adjustable ganda ngurilingan korsi pungkur pikeun ngajaga cushion stabil sareng aman.
Beresih nganggo bantal pijat anu dipanaskeun: Nalika nganggo bantal pijat anu dipanaskeun, anjeun kedah ngahindarkeunana ka cai atanapi cairan anu sanés. Upami anjeun kedah ngabersihkeun bantal, paké kaén anu rada beueus pikeun ngusap permukaan bantal, jaga ulah ngaruksak bagian listrik.
Bantal Pijat Dipanaskeun Mampuh: Bantal pijat anu dipanaskeun kami nyayogikeun anjeun pijat kualitas luhur sareng panas dina harga anu berpatutan. Eta nyadiakeun Anjeun sareng pangalaman nyaman jeung reureuh pikeun rélaxasi maksimum sarta pelesir sanggeus sapoé sibuk. Éta ogé dilengkepan modeu hemat energi anu ngabantosan anjeun ngahémat artos tagihan listrik anjeun sareng tetep ramah ka lingkungan.
Adaptor bumi kalebet, gampang pikeun anjeun nganggo bantal di bumi, di kantor! Massager korsi ieu bakal janten kado Natal anu saé pikeun awéwé, lalaki